Opłaty i koszty

CENNIK

DOPASOWANE WARUNKI UMOWY

OPŁATA MIESIĘCZNA

Cena usług naszego Biura ustalana jest indywidualnie z każdym Klientem, tak by była ona idealnie dopasowana do jego oczekiwań i potrzeb.

Zazwyczaj opłata jest zryczałtowaną opłatą miesięczną, na którą wpływ mają różne czynniki, jak choćby charakter prowadzonej działalności, branża, ilość dokumentów księgowych, liczba zatrudnionych pracowników czy świadczone usługi dodatkowe.

Zakres, zasady oraz warunki współpracy, a także wzajemne zobowiązania, określane są w szczegółowej umowie.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU ORIENTACYJNE CENY USŁUG KSIĘGOWYCH

Abonament Miesięczny

  • Ryczałt ewidencjonowany - od 50 zł netto;
  • Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów - od 50 zł netto;
  • Księgi handlowe - od 500 zł netto;
  • Obsługa kadrowo-płacowa - od 30 zł netto za jednego pracownika;

WARUNKI PROMOCJI

Na dobry początek

Osoby planujące założenie własnej działalności, jak i nowo powstałe Firmy (data rejestracji do jednego miesiąca wstecz przed podpisaniem umowy), które zdecydowały się na wybranie i skorzystanie z naszych usług, otrzymają pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej i zgłoszeniu do ZUS-u za darmo a co najważniejsze pierwsze 3 miesiące obsługi księgowej za jedyne 50 zł netto miesięcznie.

Zmieniając dotychczasowe biuro i wybierając naszą ofertę, możesz liczyć na korzystne rabaty na nasze usługi nawet do 50% ich wartości przez pierwsze 2 miesiące współpracy. Gwarancja niższej ceny od poprzedniego biura! PRZYJDŹ I ZAPYTAJ!

POLECANIE SIĘ OPŁACA

Zyskaj na poleceniu

Polecając nasze Biuro innym osobom (znajomym i nie tylko) nasi Klienci otrzymają 50% -owy rabat na usługi księgowe na okres 1 miesiąca od momentu podpisania umowy z nowym Klientem „z polecenia” (umowa winna być sporządzona przynajmniej na okres 12 miesięcy).